פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
זק"א ועירית ירושלים מארחים 50 ראשי עיר מאמריקה הלטינית
משלחת של למעלה מ-50 ראשי עיר, פסטורים ואישי דת מאמריקה הלטינית ביזמתו של הרב יוסף גרמון מפקד זק"א באמריקה הלטינית השתתפו היום בפאנל מיוחד בנושא היערכות ומוכנות למצבי חירום ואסון שהתקיים באולם מועצת עירית ירושלים.
מאת // אתר זק"א 07.04.2019

המשנה לראש העיר הרב חיים כהן קיבל את האורחים החשובים בברכת הנהלת וחברי מועצת העיר.

 

סגן ראש העיר מר אלישע פלג, האחראי על תיק חירום ובטחון בעיריית ירושלים פרס בפני האורחים את המשנה הסדורה של עירית ירושלים במוכנות לחירום, לאור הנסיון הרב במורכבות הייחודית של ירושלים.

 

 

 

יו״ר זק״א יהודה משי זהב סיפר על פריסת ארגון זק"א ברחבי העולם כארגון בינלאומי המוכר על ידי האו"ם ועל הנסיון הרב של זק"א באין ספור של אסונות ברחבי העולם. כ"כ הודה להרב גרמון על היוזמה הברוכה להפיץ משנת זק"א ברחבי העולם.

 

מפקד היחידה הבינלאומית של זק"א מר מתי גולדשטיין הציג בפני האורחים את מגוון הקורסים שזק"א מכשירה ברחבי העולם, ניתח אסונות שאירעו ברחבי העולם בהם היתה מוכנות לעומת מדינות שלא היו ערוכות.

 

 

 

במשך הפאנל גילו ראשי הערים התעניינות רבה באין ספור של שאלות בנושא. והביעו רצון רב בהכשרת הקורסים של זק"א בערים שלהם. בסיום הפאנל נוצר קשר בין ראשי הערים לבין ארגון זק"א לשיתוף פעולה ביניהם.

 

בסיום האירוע העניק יו"ר זק"א יהודה משי זהב אותות הוקרה ותודה למשנה לראש העיר מר חיים כהן ולסגן ראש העיר מר אלישע פלג, על שיתוף הפעולה והשתתפותם בפאנל חשוב זה.