פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
אלוף פיקוד העורף ביקר במטה זק"א
מפקד פיקוד העורף האלוף תמיר ידעי הגיע היום (יום ב') לביקור עבודה במטה הארצי של ארגון זק"א בירושלים ונפגש עם יו"ר זק"א יהודה משי זהב וחברי המטה. יו"ר זק"א סקר את המבנה והפעילות של זק"א בארץ ובעולם ונתן דגש על משלחות החילוץ האחרונות של זק"א לסופה וההוריקן ביוסטון ובמיאמי. 
מאת // אתר זק"א 19.09.2017

חיים אוטמזגין מפקד היחידות המיוחדת של זק"א וקצין ביחצ"א של פיקוד העורף, הציג בפני אלוף את שיתופי הפעולה של זק"א לאורך כל השנים בדגש על השיתוף פעולה המצוין שהיה באירוע קריסת החניון בתל אביב ובגל השריפות בצפון.

 

מתי גולדשטיין מפקד היחידה הבינלאומית של זק"א, התייחס לנסיון הרב שזק"א צבר בפעילות הבינלאומית בפיגועים ובאסונות טבע. למעמדו של זק"א כארגון בינלאומי מוכר על ידי האו"ם, הפריסה של 34 יחידות בעולם. ועל הצורך והחשיבות לשיתוף פעולה במשלחות חילוץ לאירועי אסון בעולם.

 

 

 

 

אלוף הפקוד הודה ליו"ר זק"א על הפעילות החשובה של הארגון וביקש להגדיל את שיתוף הפעולה בעוד מגוון נושאים שעל סדר היום בשגרה ובחירום. ואמר: "זה לא סוד שאין אדם שלא יודע, מעריך ומוקיר את הפעילות החשובה של זק"א בארץ ובעולם. אנו רואים חשיבות רבה בשת"פ עם ארגון זק"א. נמשיך ונרחיב את הפעילות המשותפת בעוד ועוד נושאים".

 

בסיום המפגש העניק יו"ר זק"א לאלוף מדליית כבוד של זק"א ועיצוב מזכוכית של 'תפילה לשלום המדינה' ובירך "שנזכה לשנה של עשייה מבורכת ומשותפת למען הכלל והפרט".