פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
מבצע זק"א אומן תשע"ח יוצא לדרך
בעקבות שורת האסונות בשנים האחרונות באומן שבאוקראינה, מפעיל ארגון זק"א זו השנה העשירית מוקד לאיתור נעדרים  ושירותי רפואה. השנה בשיתוף פעולה עם מד"א שערוך לתת מענה רפואי לעשרות אלפי היהודים הנמצאים בראש השנה באומן.
מאת // אתר זק"א 20.09.2017

תחילת השבוע תודרכו עשרות מתנדבי זק"א הנוסעים לשהות בראש השנה באומן כיצד להתמודד עם אסונות.

 

בעקבות אסונות ושורת מקרים נוספים שהיו בשנים עברו, כינס השבוע חיים אוטמזגין מפקד היחידות המיוחדות של זק"א את עשרות המתנדבים והדריך אותם בצורה מקצועית איך להתמודד במצבי חירום.

 

 

משלחת המתנדבים בפיקודו של עזריאל שניצר, מתנדב וותיק הנוסע מידי שנה לאומן וחבר ביחידת החילוץ של פיקוד העורף וזק"א, יעשו כל שביכולתם לדאוג לרווחתם וביטחונם של השוהים באומן, בתקווה כי לא יזדקקו לעזרתם.

 

עזריאל שניצר, אמר: "אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם ארגון מד"א המתנדבים של זק"א וצוות מורחב של חובשים ופרמדיקים של מד"א נמצאים כאן באומן כדי לתת את המענה והעזרה הנדרש במשך כל ימי החג והשבת.

 

 

עוד הוסיף עזריאל: "הגענו מספר ימים לפני ראש השנה ופרסנו במספר מוקדים באזור הציון של רבי נחמן זיע"א. המוקד של זק"א אומן פעיל במספר 096-770-1220

 

יהודה משי זהב יו"ר זק"א, אמר: "כארגון הצלה בינלאומי היהודי הגדול ביותר אנו רואים חובה וזכות לקחת חלק במערך ההצלה והבטיחות למאות אלפי היהודים העולים לראש השנה לציון רבי נחמן מברסלב באומן. זו השנה העשירית שאנחנו לוקחים חלק בפעילות חשובה זו".