פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
ערב הצדעה למתנדבי זק"א בפזורה הבדואית

תחת הכותרת: 'מתחברים באהבה' התכנסו השבוע עשרות מתנדבי זק"א של 'יחידת הפזורה הבדואית' לערב הצדעה והוקרה שנערך בעיר רהט. כדי להודות ולהוקיר להם על פועלם בהצלת חיים וכבוד המת במרחב הנגב. ביחידה מתנדבים עשרות בדואים הפרוסים במספר כפרים במרחב הנגב ונותנים מענה בזמן אמת.

מאת // אתר זק"א 23.03.2017

בערב המיוחד השתתפו ראש עיריית רהט, שייח'ים של העדה, יו"ר זק"א יהודה משי זהב, חברי הנהלת העיר, הנהלת זק"א, מפקד זק"א מחוז דרום הרב אשר לוי, מפקד זק"א מרחב נגב יהודה לורבר ואנשי עסקים.

 

 

 

ראש עיריית רהט טלאל אל קרנאוי, אמר: "הפעילות של מתנדבי זק"א ובכללם 'יחידת הפזורה הבדואית' הינה עשייה מבורכת התורמת רבות לשיתוף הפעולה בין כל המגזרים בישראל. אני מכיר מקרוב את המתנדבים המסורים הפועלים בשטח במקצועיות רבה בקרב המגזר הכללי בכלל, ובמגזר הבדואי בפרט". והוסיף": "אני פונה לידידי יו"ר זק"א יהודה משי זהב לגייס עוד ועוד מתנדבים למעגל העשייה של זק"א במגזר הבדואי".

 

יו"ר זק"א יהודה משי זהב, אמר: "יש כאלה שמדברים על דו-קיום ויש כאלה שמממשים זאת בפועל. צריך להיות כאן בערב המיוחד הזה כדי לראות מקרוב את העשייה המבורכת המשותפת". היו"ר הוסיף שבקרוב יעמיד הארגון 'אמבולנס זק"א' לטובת המגזר הבדואי שיוצב בעיר רהט.

 

 

 

כל הדוברים והמברכים העלו על נס את תרומתם ומסירותם המיוחדת של מפקד היחידה: השייח' ג'אפל אבו סבית', וראש צוות רהט חליל אבו זייד שפעל רבות למען הצלחת ערב ייחודי זה.

 

בסיום הערב העניקו ראש העיר רהט ויו"ר זק"א מדליית 'נאמן זק"א' לכל אחד ואחד מהמתנדבים של 'יחידת הפזורה הבדואית' כהוקרה והערכה על פעילותם החשובה.