פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
טקס השקת טרקטורון זק"א בראשון לציון
בטקס שנערך היום (ג') בראשון לציון הושק טרקטורון זק"א לאיתור חילוץ והצלה, המאובזר במיטב הציוד הרפואי ויפעל במקרים של הצלת חיים ואיתור נעדרים בתנאי שטח קשיי עבירה.
מאת // אתר זק"א 23.10.2018

בטקס השתתפו: ראש העיר מר דב צור, משנה לראש העיר הרב אריה כהן, יו"ר זק"א יהודה משי זהב, ראש אג״מ זק״א חיים ווינגרטן, מפקד זק״א מחוז מרכז מר משה גמרו, מפקד זק״א שפלה מנדי חביב, ומתנדבים מקומיים.

 

בסיום הטקס העניקו יו"ר זק"א ומפקדי זק"א אות הוקרה מיוחדת לראש העיר מר דב צור ולמשנה רה"ע הרב אריה כהן.

 

 

 

ראש העיר מר דב צור, הודה למתנדבי זק"א על פעילותם החשובה בטיפול בהצלת חיים וכבוד המת בכל זירת אסון ואמר: "אין בפי מילים כדי להוקיר ולהעריך את מסירותם של מתנדבי זק"א למען הכלל ולמען תושבי העיר בפרט. רואים אותם בכל זירה, הם מגיעים כמלאכים ומטפלים במסירות. בשם התושבים אני מודה לכל אחד ואחד מכם על פעילותכם".

 

המשנה לראש העיר הרב אריה כהן: ״מרגש אותי להשתתף במעמד חשוב זה בה מצטרף רכב מציל חיים לפעילותם המיוחדת של מתנדבי זק״א אשר מטפלים במסירות ובנחישות בזירות הקשות. אני עומד לצד הארגון מעל עשור ובע"ה אמשיך לסייע בכל מה שצריך בכדי שיוכלו להמשיך בעבודת הקודש״.

 

 

 

יו"ר זק"א יהודה משי זהב הודה לאורחים החשובים. "מתנדבי זק"א הם שליחים של עם ישראל. מפקד זק"א מרכז משה גמרו ומפקד זק"א שפלה מנדי חביב וכל הצוות האזורי עושים עבודה קודש במקצועיות ובמסירות רבה. אני מייחל ומתפלל שהכלים שאנו מעמידים לרשות המתנדבים יהיו אך ורק לתפאורה ולא לשימוש".