פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
אלפים הריעו למתנדבי זק"א בגואטמלה

קהל של מעל 13,000 איש הריעו למתנדבי זק"א גואטמלה בטקס רב רושם בו קיבלו אות הוקרה והצטיינות על פעילותם ההומניטרית במדינה בזירת אסון.

מאת // אתר זק"א 24.10.2018

יחידת מתנדבי זק״א גואטמלה בראשותו של הרב יוסף גרמון קיבלו אות הוקרה והצטיינות על הפעילות ההומניטרית הענפה בגואטמלה ובאמריקה הלטינית בכלל, ועל פעילותם בהצלת חיים באסון הוולקני בהתפרצות הר הגעש ביוני האחרון.

 

באסון הלאומי ביוני 2018 בגואטמלה טיפלו מתנדבי זק״א במסירות רבה בנפגעי האסון. המתנדבים היו מהראשונים באיזור האסון וסייעו רבות לכוחות ההצלה בחילוץ נפגעים ובהגשת עזרה הומוניטרית למאות נפגעים.

 

 

 

בסוף השבוע האחרון קיבלו המתנדבים בשל כך *אות הוקרה והצטיינות.* האירוע התקיים באולם המרכזי של הקהילה האוונגליסטית בגואטמלה סיטי. במעמד מכובד מול 13,000 משתתפים. בין האורחים בקהל היו מפכ״ל המשטרה הגואטמלית. מר ג׳ון מקסוול, ראשי הצבא, אלפי חיילים, ונציגי גופי החירום בגואטמלה.

 

האירוע אורגן ונערך ע״י הארגון ״גואטמלה פרוספרה״ ארגון ההמוניטרי הלאומי של גואטמלה.

 

 

 

הרב יוסף גרמון רבה של גואטמלה ומפקד זק״א ״היה מרגש לראות בקצה העולם קבוצה של מתנדבי זק״א מקומיים שמייצגים את שמה הטוב של ישראל בעולם, אין לשער במילים את עוצמת הקידוש השם, וקידוש שם ישראל. כשהמתנדבים צעדו אל הבמה לבושים באפודי זק"א כשקהל של אלפי איש מריעים להם במחיאות כפיים כמחווה על העבודה הקשה שהמתנדבים נתנו ונותנים מעצמם לתושבי מדינת גואטמלה והסביבה. וגם על היוזמה הנפלאה בבניית השכונה החדשה בשם ״ירושלים״ בה מעל 100 יחידות דיור, עבור נפגעי האסון הוולקני. נמשיך להפוך את העולם לטוב יותר על ידי יצירת חזון משותף לכולם.״

 

מפכ״ל משטרת גואטמלה שיבח את מתנדבי זק״א: ״אנחנו אוהבים את ישראל, אוהבים את המתנדבים היקרים שהוכיחו את עצמם באירועים האחרונים והקשים שפקדו את המדינה. מתנדבי זק״א עבדו בשיתוף פעולה מלא עם כוחות הצבא והביטחון ובנחישות רבה.״