פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
יממה לאחר הרצח, הובאו למנוחות ארבעת הנרצחים ז"ל
בשעות אחר הצהרים (ראשון) הובאו למנוחות דור כרסנטי (23) וילדיה יוסף בן שנה ועשרה חודשים ובנימין בן השמונה חודשים ז"ל בבית העלמין במושבה. מעט מוקדם יותר הנרצח נחמן עתיה ז"ל (11.5) הובא אף הוא למנוחות לאחר שבית המשפט נעתר לבקשת נציגי המחלקה המשפטית של זק"א ודחה את בקשת הפרליטות לבצע המנוח נתיחה שלאחר המוות. 
מאת // אתר זק"א 29.01.2017

בשבת אחר הצהרים התבצע רצח אכזרי במושבה מגדל הסמוכה לטבריה. נדב סלע, חשוד כי דקר למוות את אשתו דור, שני ילדיו, בנימין ויוסף, ובן השכנים נחמן עתיה בן 11 וחצי. במהלך מנוסתו של נדב החשוד ברצח, דקר ופצע באורח בינוני במנוסתו גם את אחיו של נחמן, נתן עתיה בן עשר וחצי שהיה מחוץ לבית ופונה לבית החולים רמב"ם באמצעות מסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה. "כמתנדב בארגון זק"א מספר שנים, לפעמים אנחנו חושבים שראינו הכל" סיפר איתן שפירא מתנדב זק"א צפון, במוצאי שבת. "הפעם מדובר באירוע מזעזע וקשה לטיפול. מתנדבי זק"א שהגיעו לזירה טיפלו בחרדת קודש באם ובילדים הרכים שנרצחו על ידי אביהם". עוד הוסיף "נקרע לנו הלב במהלך הטיפול בילדים הקטנים. לאחר שטיפלנו בגופות הנרצחים פעלנו שעות רבות בזירה לאסוף את הממצאים".
לאחר שעות רבות של איסוף הממצאים מזירת הרצח בבית המשפחה, קמב"ץ זק"א צפון, חזקי פרקש, אמר כי "המראות מזעזעים. הגעתי בצאת השבת ועדיין הייתה עבודה רבה לכבוד המת". קציני משטרה בכירים במחוז הצפון פנו במוצאי שבת להרב אנשיל פרידמן, רב המשטרה במחוז צפון ומפקד זק"א באיזור ואמרו לו "הרב אנשל, יש לך אנשים מיוחדים, ממש מלאכים עם אש בעינים, אש של קדושה ושליחות. שאלוקים ישמור עליהם, איזה כוחות נפש יש להם - חזק את ידיהם ושרק יהיו בריאים".

היום בית משפט השלום האריך את מעצרו של החשוד ברצח בעשרה ימים. סלע אמר בדיון כי הוא "מבקש סליחה מהשם".