פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
ארגון זק"א הוזמן להשתתף בכנס היוקרתי של 'המכללה לביטחון לאומי של ארה"ב
ארגון זק"א הוזמן להשתתף ולהרצות בכנס של 'המכללה לביטחון לאומי של ארה"ב' בוושינגטון. מדובר בכנס השנתי המרכזי של המכללה שנערך מידי שנה כשאליו מוזמנים בכירי אנשי כוחות הבטחון והחירום של ארצות הברית ואמריקה הלטינית כשדרגת המוזמנים היא מתת-אלוף ומעלה בזירה הצבאית, כמו גם מנכ"לים של סוכנויות הבטחון והחירום מ-65 מדינות.
מאת // אתר זק"א 28.01.2018

מטרת הכינוס היא להעשיר את ידיעותיהם של המשתתפים בניהול והדרכת חניכים, וכן ניהול מבצעי של אסונות ברמה בינלאומית, כך שמדינות שכנות ידעו להגיש סיוע אחת לשנייה.

 

לקורס יוקרתי זה, הוזמן לראשונה ארגון זק"א כדי להרצות על החשיבות הגדולה ותפקידם החיוני של ארגוני חירום מבוססי מתנדבים בזירות אסון.

 

 

מתי גולדשטיין מפקד היחידה הבינלאומית של זק"א הוביל פאנל מקצועי בנושא, תוך הצגת מצגת מקצועית בנסיון הרב שצבר ארגון זק"א באין ספור של אירועי אסון ברחבי העולם. עם קבלות מבצעיות מוכחות על התועלת הגדולה והיתרון הייחודי שיש לארגוני חילוץ התנדבותיים בזירת האסון, ועוד יותר בהשתלבותם יחד עם כוחות החירום וההצלה הרשמיים.

 

ארגון זק"א זכה לשבחים רבים מפי כלל המשתתפים בכלל ומהמארגנים בפרט. ובעיקר על הנסיון הפרקטי שצבר זק"א. 'אולי למדנו יותר מכם, אבל נסיון מקצועי לכם יש יותר' אמרו המארגנים למתי גולדשטיין.

 

 

יהודה משי זהב, יו"ר זק"א: 'הזמנת ארגון זק"א לכנס היוקרתי של 'המכללה לביטחון לאומי של ארה"ב' מבטא שוב את היוקרה לו זוכה ארגון זק"א ברחבי העולם כארגון בינלאומי לאיתור חילוץ והצלה, תוך הבאת כבוד רב למדינת ישראל ולעם ישראל ועשיית קידוש ה' גדול'.