פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
מתנדבי זק"א קיבלו אות הצטיינות
בטקס הערכה לכוחות הביטחון, חירום והצלה במחוז ירושלים, מתנדבי זק"א קבלו אות הצטיינות לשנת תשע"ח 
מאת // אתר זק"א 30.05.2018

יחיאל אוירינג וניסים סבג נבחרו למתנדבים המצטיינים של מחוז ירושלים לשנת תשע"ח , וזכו לתעודת הוקרה מטעם ראש העיר מר ניר ברקת, סגן מפקד מחוז ירושלים במשטרה תת ניצב אלי כזרי ומפקד זק"א מחוז ירושלים בנצי אוירינג.

 

 

 

בטקס מרשים שהתקיים באולם מועצת עיריית ירושלים בכיכר ספרא, בהשתתפות ראש העיר מר ניר ברקת, סגן מפקד מחוז ירושלים במשטרה תת ניצב אלי כזרי, מפקד מחוז ירושלים בפיקוד העורף, ראש אג"מ זק"א, מנכ"ל העירייה, חברי מועצת העיר ומפקדי כוחות הבטחון וההצלה בירושלים, הוענקו אות הצטיינות לשוטרים ולמתנדבי כוחות ההצלה, הביטחון וזק"א.

 

המצטיינים נבחרו בשל הנחישות שגילו במילוי תפקידם, אומץ לב וגבורה, מקצועיות, מנהיגות וגילוי דוגמה אישית.

 

*ראש העיר מר ניר ברקת* הודה לאנשי כוחות הביטחון, החירום וההצלה בשם תושבי העיר: "תושבי ירושלים מודים לאנשי כוחות הביטחון, החירום, ההצלה וזק"א על העבודה השקטה לאורך כל השנה. הם עושים ימים כלילות בשמירה על הביטחון, הצלת חיים וחיזוק תחושת הביטחון של תושבי העיר והמבקרים הרבים בה. מסירותם ומחויבותם היא זו שמסייעת לנו להמשיך בשגרת החיים בעיר".

 

 

 

*יו"ר זק"א יהודה משי זהב,* אמר "מחמם את הלב לראות את ההוקרה והערכה שמקבלים המתנדבים המסורים על פעילותם בשטח למען הכלל. התרגשתי לראות שבין מקבלי ההוקרה היה המתנדב יחיאל אוירינג בנו של מפקד זק"א ירושלים, דור שני של מתנדבים."