פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
רכב שטח מיוחד לאיתור חילוץ והצלה ונגררת גמ״ח ניחום אבלים הושקו ברעננה

בטקס שנערך אמש (א׳) במרכז העיר רעננה הושק רכב שטח לחילוץ והצלה המאובזר במיטב הציוד הרפואי וחילוץ

מאת // אתר זק"א 01.09.2021

בטקס שנערך אמש (א׳) במרכז העיר רעננה הושק רכב שטח לחילוץ והצלה המאובזר במיטב הציוד הרפואי וחילוץ, הרכב יפעל במקרים של הצלת חיים איתור נעדרים בתנאי שטח קשים ואירוע חסד של אמת. בנוסף הושק נגררת אשר מכילה כל ציוד הנדרש לבית אבלים, אשר תשמש לכלל תושבי רעננה והסביבה בעת שיושבים שבעה. הציוד יגיע עד לבית האבל כדי להקל ולסייע למשפחות האבלים ברגעיהם הקשים.

 

בטקס השתתפו: ראש עיריית רעננה מר חיים ברוידא, הרב יואל פינטו שליט"א בנו של האדמו"ר רבי חנניה פינטו שליט"א, מנכ״ל זק״א דובי ויסנשטרן, ניצב (בדימוס) זוהר דביר פ, ראש אגף המבצעים בזק״א חיים וינגרטן, מפקד זק״א מחוז דרום אשר לוי, מפקד זק״א מרחב שרון ישראל גודלבסקי, מפקד זק״א ברעננה ינון טיירי, משפחות התורמים ומתנדבי זק״א.

 

 

 

 

במהלך הטקס העניק ראש העיר תעודות הצטיינות למפקד זק"א רעננה ינון טיירי ולמתנדב רועי סלומון.

 

ראש העיר מר חיים ברוידא הודה למתנדבי זק״א על פעילותם החשובה בטיפול בהצלת חיים וכבוד המת בזירות אסון בעיר ובסביבה ואמר: ״מתנדבי זק״א הם תוסף כוח משמעותי לצוותי החירום והביטחון בעיר, אני מכיר מקרוב את הפעילות הקדושה של המתנדבים ובפרט של המתנדב היקר רועי סולומון שפועל רבות בעיר למען התושבים, הרכב החדש מהווה משנה כוח משמעותי במקרי חירום חס ושלום, בתקווה שהרכב ישמש אך ורק באירועים שמחים וחסד ולא באירועים קשים חס ושלום.״

 

מנכ״ל זק״א דובי ויסנשטרן הודה לראש העיר על התמיכה והעמידה האיתנה יד ביד עם המתנדבים והארגון והודה לתורמים על תרומתם החשובה, “מתנדבי זק״א הם שליחים של עם ישראל המתנדבים ברעננה לצערי טיפלו במהלך השנים האחרונות באירועים קשים במסירות ובמקצועיות, אני מייחל שהכלים החדים שאנו מעמידים לרשותם לא יהיו בשימוש במקרי אסון״.

 

בסיום הטקס התכבדו ראש העיר וסגל המטה הארצי של זק״א לגזור את סרט ההשקה.