פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
שרת הקליטה והעלייה הגב' פנינה תמנו שטה אירחה את ראשי מטה זק"א במשרדה בירושלים לפגישת עבודה מקצועית

שרת הקליטה והעלייה הגב' פנינה תמנו שטה אירחה את ראשי מטה זק"א במשרדה בירושלים לפגישת עבודה מקצועית

מאת // אתר זק"א 01.10.2021

שרת הקליטה והעלייה הגב' פנינה תמנו שטה אירחה את ראשי מטה זק"א במשרדה בירושלים לפגישת עבודה מקצועית, במהלך הפגישה הציג מנכ"ל הארגון דובי ויסנשטרן את הפעילות המיוחדת של הארגון למען כבוד המת בארץ ובכל העולם. השרה ביקשה להמשיך ולהגדיל את שיתוף הפעולה של משרד הקליטה והעליה עם ארגון זק״א במגוון נושאים חשובים שעל סדר היום.

 

בפגישה השתתפו שרת הקליטה והעליה פנינה תמנו שטה, יו"ר הנהלת זק"א עו"ד מנחם מושקוביץ, מנכ"ל זק"א דובי ויסנשטרן, ניצב (בדימוס) זוהר דביר, ראש אגף מבצעים בזק״א חיים וינגרטן, דובר זק"א מוטי בוקצ'ין, ס. ראש אג"מ חיים בלך.

 

 

שרת הקליטה והעלייה הגב' פנינה תמנו שטה, אמרה: "אני מוקירה את פעילות המתנדבים בארץ ובעולם, הפעילות החשובה שהמתנדבים המסורים של זק"א עושים ראויה להוקרה והערכה מיוחדת. משרד הקליטה והעליה בראשותי ימשיך את שיתוף הפעולה למען היהודים בחו"ל ולמען העולים החדשים בישראל".

 


יו"ר הנהלת זק"א עו"ד מנחם מושקוביץ,*
אמר: "ארגון זק"א נותן מענה לכל יהודי שזקוק לסיוע בכל מקום בעולם, מידי יום מוקד החרום של זק"א מקבל פניות מישראלים ויהודים שנמצאים בחו"ל וזקוקים לעזרה בהצלת חיים ובכבוד המת, אני מודה לשרה על התמיכה הרבה והעמידה האיתנה לצד הארגון ומתנדביו ועל המשך שיתוף הפעולה למען עם ישראל".