פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
אלוף פיקוד הערוף נפגש עם ראשי ארגון זק"א במטה הפיקוד בקריה בתל אביב
מאת // אתר זק"א 17.10.2021

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין נפגש עם ראשי ארגון זק"א בלשכתו בקריה, במסגרת הדיון על תרחישי ייחוס ושיתופי הפעולה הציג מפקד היחידות המיוחדת בזק״א חיים אוטמזגין בפני האלוף את שיתופי הפעולה החשובים של זק"א לצד פיקוד העורף לאורך כל תקופת הקורונה ובאירועי אסון בארץ ובעולם. בנוסף הציג מנכ"ל זק"א דובי וייסנשטרן את הפריסה הארצית של הארגון ואת מגוון הפעילויות בשגרה ובחירום. האלוף הודה לראשי הארגון וביקש למסור את הערכתו למתנדבים.

 

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין, אמר "אני מכיר מקרוב את מסירותם הרבה של המתנדבים המביאים יכולת מקצועית ייחודית בטיפול בכבוד המת המהווה ערך חשוב וסטרטגי במשימות הפיקוד בשעת אסון. אפעל להרחיב את שיתופי הפעולה ולנצל את יתרונות ארגון זק"א כארגון חירום לאומי בעל מאפיינים ייחודיים.

 

 

יו"ר הנהלת זק"א עו"ד מנחם משקוביץ הודה לאלוף הפיקוד ואמר: הנהלת זק"א תגבה ותתמוך בכל שיתוף פעולה בין פקע"ר וארגון זק"א למען אזרחי ישראל ללא הבדל דת וגזע, אנו מוכנים לכל משימה אליה נידרש במטרה לסייע לאזרחי ישראל בשגרה ובחירום."

 

בפגישה השתתפו מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין וצוות מטה הפיקוד, יו"ר הנהלת זק"א עו"ד מנחם משקוביץ, מנכ״ל זק״א דובי ויסנשטרן, ניצב בדימ׳ זוהר דביר, ראש אג״מ זק״א חיים וינגרטן, מפקד היחידות המיוחדות בזק״א חיים אוטמזגין, ס.ניצב בדימ׳ ברוך גולדמן.