זק"א - איתור חילוץ והצלה (ע"ר) 580307379

זק"א איתור חילוץ והצלה (ע"ר) 580307379

ראשי ארגון זק"א הדליקו נר שביעי של חנוכה בכותל המערבי בסימן גבורה ומסירות נפש

הערב נר שביעי של חנוכה כובד מנכ"ל ארגון זק"א דובי ויסנשטרן להדליק את נרות החנוכה ברחבה המרכזית בכותל המערבי יחד עם הרב הראשי של ירושלים הגאון רבי שלמה משה עמאר, רב הכותל הרב שמואל רבינוביץ, השר בני גנץ, ח"כ מתן כהנא ותא"ל במיל' דדי שמחי.

בברכות ההדלקה כובד רבה של ירושלים הגרש"מ עמאר שליט"א יחד עם רב הכותל הרב שמואל רבינוביץ כאשר לאחר מכן הדליק את הנרות השר בני גנץ יחד עם מנכ"ל ארגון זק"א דובי ויסנשטרן.

ראש אגף מבצעים בארגון זק"א, חיים וינגרטן אמר בהתרגשות כי המעמד הזה מרגש במיוחד לאחר שבועות ארוכים של משימות קשות מנשוא בזירות הטבח בדרום. "זוכים אנו להדליק את נרות החנוכה ולהאיר את החושך הזה באור יקרות. יחד נדליק את השלהבת עד שתהיה היא עולה מאליה".

מוטי בוקצ'ין דובר זק"א, אמר בטקס "במשך חודשיים ימיים מתנדבי זק"א שפעלו בדרום ראו רק את החושך בכל מקום, עכשיו בחג החנוכה חג של גבורה שיש אחדות בעם ישראל אנחנו רואים את האור. כולנו אנשי זק"א, הלוחמים, אנשי כוחות הביטחון וההצלה היינו האור בתוך החושך הגדול. עם ישראל חי".

המוני משתתפים אשר נכחו בשעת הדלקת הנרות בשריד בית מקדשינו נגשו לראשי ארגון זק"א והודו להם בחום על מסירותם הרבה מאז הטבח הנורא בשמחת תורה למען כבוד המתים והחיים באשר הם, תוך מסירות נפש של ממש ותחת אש תופת.

צילום: הקרן למורשת הכותל ומשה יזרעאלי

חדשות אחרונות

פיגוע ירי בצומת ראם מסמיה, 2 נרצחים הי"ד ומספר פצועים

16/02/2024

מנהל המכון לרפואה משפטית חשף בכינוס זק"א: "ירידה משמעותית בניתוחי מתים"

15/02/2024

בהשתתפות נציגי זק"א: הועדה לביטחון לאומי התכנסה לדון בנושא ההילולא במירון

14/02/2024