זק"א - איתור חילוץ והצלה (ע"ר) 580307379

זק"א איתור חילוץ והצלה (ע"ר) 580307379

בצפון, בדרום, במרכז, ביהודה ושומרון ובירושלים: מתנדבי זק"א מציינים זיכרון ועצמאות

בטקסים רבי רושם הוענקו תעודות הערכה והוקרה למתנדבי זק"א על פעילות הקודש במסירות אין קץ ותחת אש למען כבוד הקדושים שנרצחו הי"ד

זר זק"א הונח בטקס יום הזיכרון בעיר חיפה ע"י המתנדב המסור ישראל שכטר מצוות צפון, לזכרם של חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה.
זר זק"א נוסף הונח ע"י המתנדב ישראל דרעי מצוות אשקלון אשר ספגה פגיעות רבות במתקפת חמאס בבוקר שמחת תורה.

ראש עיריית קריית גת מר כפיר סוויסה העניק את אות יקיר העיר למתנדבי זק"א במרחב לכיש, בטקס המרכזי בהשתתפות מפקד זק"א קרית גת משה זיידל, מפקד ההתיישבות בזק"א משה ענקי ועו"ד אפרים גריידנגר חבר הנהלת זק"א.

כפיר סוויסה ראש העיר קרית גת, אמר "זכות גדולה בשבילי להעניק למתנדבי זק"א את אות יקירי העיר, אתם סמל ודוגמא להתנדבות ונתינה אין סופית. בשמי ובשם כל תושבי העיר אני מודה לכם ומוקיר את פועלכם".

מפקד זק"א קריית מלאכי הדליק את משואת ההתנדבות בעיר

אמש בליל יום העצמאות כובד מפקד זק"א קריית מלאכי משה וובר להדליק את משואת ההתנדבות בטקס שנערך בבמה המרכזית בעיר.

משה וובר מפקד זק"א קריית מלאכי, אמר "אני מייצג את חברי המסורים מארגון זק"א אשר פעלנו יחד בעוטף עזה בהצלת חיים ומתן כבוד אחרון לקדושים שנרצחו הי"ד. מה שנתן לי את הכוח להמשיך בהתנדבות ובפעילות הקודש בשטח זה האחדות שיש בעם ישראל. אני מייחל שנמשיך להיות הם מלוכד ומאוחד, לתפארת מדינת ישראל."

צילום: מנדי טויטו

שנתיים לפיגוע ביום העצמאות באלעד: מתנדב זק"א במחוז מרכז, ישראל אוטמזגין שטיפל בזירת הפיגוע ופעל יחד עם צוותי זק"א בעוטף עזה, הדליק את משואת הזיכרון בטקס המרכזי באלעד.

מתנדב זק"א ישראל אוטמזגין הדליק משואה בטקס המרכזי של יום הזיכרון בעיר אלעד.

ישראל אוטמזגין מתנדב בארגון זק"א צוות אלעד, היה בין מתנדבי זק"א הבולטים שפעלו במשך כחודשיים במלחמת חרבות ברזל בעוטף עזה. ישראל פעל יחד עם מתנדבים נוספים מהעיר אלעד במסירות אין קץ ותחת אש למען כבוד הקדושים שנרצחו הי"ד.

 

בפתח מערת המכפלה בקריית ארבע, השיאה מתנדבת זק"א מרגלית יחד את משואת כוחות ההצלה, כנציגת המתנדבים ובהוקרה על פעילותה בחודשים האחרונים בהם עסקה מרגלית במלאכת הקודש של איסוף הממצאים בישובי עוטף עזה.
מרגלית יחד מתנדבת זק"א, אמרה "מאוד התרגשתי לעמוד מול הקהל ולהדליק את משואת כוחות זק"א, ההצלה והביטחון. יחד חברי בארגון זק"א פעלתי במשך חודשיים בשליחות עם שלם באיסוף הממצאים של הקדושים הי"ד ולהביאם לקבר ישראל".

גם ביום השבתון, ממשיכים מתנדבי זק"א בכל קצוות הארץ בפעילות החסד: "להציל כשניתן ולכבד את שנותר"

חדשות אחרונות

בצפון, בדרום, במרכז, ביהודה ושומרון ובירושלים: מתנדבי זק"א מציינים זיכרון ועצמאות

15/05/2024

להאיר מתוך החושך!

13/05/2024

ראש הממשלה נתניהו נפגש עם משיאי המשואות ביום העצמאות ה-76

12/05/2024