זק"א - איתור חילוץ והצלה (ע"ר) 580307379

זק"א איתור חילוץ והצלה (ע"ר) 580307379

האדמו"ר מויז'ניץ לראשי זק"א שהגיעו לביקור חיזוק במעונו: "יש לכם את כח הברכה, עשיתם עבודה קשה מנשוא"

ראשי ובכירי ארגון החסד זק"א זכו לביקור חיזוק ממושך במעונו של האדמו"ר מויז'ניץ בבני ברק • במהלך הפגישה חיזק אותם הרבי על מלאכת הקודש הקשה ובירך אותם שהמרות הקשים לא ישפיעו עליהם לרעה

ראשי ומתנדבי ארגון החסד זק"א העושים לילות כימים למען כבוד המתים בזירות הטבח השונות בעוטף עזה, נכנסו אמש (רביעי) למעונו של כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א בעיר בני ברק, כאשר במשך למעלה משעה הוא חיזק ועודד אותם על הפעילות הקדושה במהלך השנה כולה ובפרט בימים קשים ומורכבים אלה.

בפגישה המיוחדת והנדירה לקחו חלק דובי ויסנשטרן מנכ"ל זק"א, מוטי בוקצ'ין דובר הארגון, יוסי לנדאו קצין מבצעים במרחב לכיש, מיכאל גוטווין ראש המחלקה המשפטית וברל'ה יעקובוביץ קצין מבצעים גוש דן בארגון זק"א.

בתחילת המפגש הציגו ראשי ובכירי זק"א את המלאכה הקשה בימים אלה וכיצד מאות מתנדבי הארגון עזבו את משפחתם ועיסוקיהם ויצאו עם תחילת המלחמה לזירות הטבח בדרום בכדי לפנות את הנרצחים ולהביאן לקבורה.

כמו כן הציגו המשתתפים בפני האדמו"ר את מלאכת הקודש הקשה בימים אלה, כאשר מאות המתנדבים שבים לזירות הטבח בכדי לנקות את שאריות הדם ולפנות את שאר ממצאי הנרצחים בכדי להביאן לקבורה בכבוד הראוי.

האדמו"ר מויז'ניץ השתתף בכאב ובצער ועודד במשך שעה ארוכה את ראשי ומתנדבי הארגון באומרו כי, "יש לכם את הכח כיום לברך את מי שאתם רוצים. אתם זכיתם להיות בעקידת יצחק של הדור הנוכחי. אתם עושים מעשים גדולים וככל שזה יותר קשה כך השכר שלכם גדול בהרבה".

האדמו"ר הרחיב במשך שעה ארוכה על הזכות הגדולה שיש למאות מתנדבי זק"א ובירך אותם בברכת הצלחה ושהמראות הקשים שהם ראו וחוו לא ישפיע עליהם ולא על בני ביתם ויזכו לבריאות ולשמחה מעתה ועד עולם.

חדשות אחרונות

אחי גיבורי התהילה | הרב הצבאי הראשי העניק תעודת הוקרה למתנדבי זק"א

18/03/2024

גבר כבן 50 נרצח בפיגוע בצומת בית קמה

14/03/2024

שלושה נערים נהרגו בתאונה על ציר 60, בכניסה לגבעת אסף

13/03/2024