זק"א איתור חילוץ והצלה (ע"ר) 580307379

קבוצת אסם נסטלה מחזקת את פעילותם של מתנדבי זק"א

בימים אלה מחולקים מאות מארזי הוקרה למשפחות המתנדבים ברחבי הארץ אסם נסטלה, ממשיכה לתמוך ולחזק את כל אזרחי ישראל, ומחויבת לשמור על אספקת מזון רציפה ומתמודדת בכל יום עם האתגרים הרבים של הפעילות בדרום הארץ. בנוסף, בחודש האחרון נתרמו מאות אלפי מוצרי מזון כדי לוודא אספקת מזון גם לאזורי הדרום והצפון, ולכל אוכלוסייה שנזקקה לכך.

הפעם, אסם מקדישה תשומת לב כדי להביע את הערכתה הרבה למתנדבי זק"א ובני משפחותיהם ולחזק את ידיהם, עם מארזים מלאים בכל טוב שיגיעו לבתי המשפחות.
בתחילת השבוע נערך מפגש מרגש בחברת אסם נסטלה לפני יציאת המארזים לחלוקה. מנכ"ל אסם נסטלה מר אבי בן אסאייג פגש את בכירי ארגון זק"א על מנת להצדיע ולהודות להם באופן אישי על עבודת קודש מסורה.
מנכ"ל חברת אסם נסטלה הודה בשם החברה למתנדבים המסורים על התרומה האדירה שהם תורמים לעם ישראל ואמר: "בימים אלו מהווים מתנדבי זק"א סמל ומגדלור לחסד של אמת, לעם ישראל כולו. אתם עושים עבודה שאין כמותה! וכל מי שעוסקים בצרכי ציבור באמונה הקב"ה ישלם שכרם".

במפגש השתתפו מר אייל ליברמן, סמנכ"ל שרשרת אספקה באסם נסטלה, הרב רפאל מנת , רב קונצרן אסם נסטלה וחבר הנהלת זק"א , ר' יגאל רוח מנכ"ל ובעלים של קבוצת אפיקים, מנכ"ל זק"א דובי ויסנשטרן, ראש אגף מבצעים חיים ויינגרטן, דובר זק"א מוטי בוקצ'ין וראש אגף לוגיסטיקה ראובן ראובן. בכירי זק"א הודו לחברת אסם נסטלה על המחוה המרגשת והמחממת את הלב. לאחר המפגש הועלו המארזים למשאיות על מנת לצאת לחלוקה בבתי המתנדבים. אל המארזים צורפו ברכות חמות: "תודה על מלאכת הקודש, תודה על רוח ההתנדבות, תודה על ימים ולילות של מסירות אינסופית ותודה שאתם שם בשבילנו ובשביל כל עם ישראל. השליחות שלכם היא חסד של אמת. מארז זה נשלח אליכם עם חיבוק גדול מאסם נסטלה, כדי להביע את הערכתנו הרבה. מקווים שנדע ימים יפים יותר, החברים באסם נסטלה".

דובי ויסנשטרן מנכ"ל זק"א, אמר "המארזים המיוחדים שקיבלנו עבור המתנדבים ובני משפחתם מחזקים אותנו ונותנים לנו את הכוח להמשיך במלאכת הקודש של חסד של אמת. אתם שותפים מלאים לעשיה שלנו בשטח".

צילום: משה זגורי

חדשות אחרונות

רוכב אופנוע צעיר נהרג הבוקר בתאונה קטלנית בכביש 1.

24/11/2023

ראש הממשלה נתניהו למתנדבי ארגון זק״א: ״אתם נותנים עדות ישירה לזוועות האיומות ביותר שבוצעו נגד העם היהודי מאז השואה. אני מלא התפעלות והערכה״.

23/11/2023

התמיכה הבינלאומית בארגון זק"א נמשכת

21/11/2023