זק"א - איתור חילוץ והצלה (ע"ר) 580307379

זק"א איתור חילוץ והצלה (ע"ר) 580307379

יו"ר הכנסת ושר השיכון סיירו עם מתנדבי זק"א ביישובי העוטף ושיבחו את מלאכת הקודש של המתנדבים

יו"ר הכנסת חה"כ אמיר אוחנה יחד עם מושל קליפורניה סיירו עם המתנדבים בזירות הטבח בכפר עזה, יו"ר הכנסת אמר כי, "אני מחזק את ידכם ואמשיך לעמוד לימינכם בכל מה שרק תצטרכו" • שר השיכון הרב יצחק גולקנופף הודה לזק"א על המלאכה המורכבת ואמר, "דאגו להביא את הכבוד האחרון המקסימלי לקדושים"

יו"ר הכנסת חה"כ אמיר אוחנה ושר השיכון הרב יצחק גולדקנופף הגיעו במהלך הימים האחרונים לסיור מקיף יחד עם מתנדבי ארגון החסד זק"א בזירות הטבח השונות וזאת בכדי לראות מקרוב את פעילות החסד של מאות המתנדבים, לצד מעשי הזוועות של מרצחי החמאס במהלך מתקפת הפתע בשביעי לאוקטובר.

יו"ר הכנסת אמיר אוחנה שמע סקירה מקיפה מראש צוות זק"א בשטח שמחה גריינמן אשר שטח בפניו את הפעילות הדרמטית של מאות המתנדבים מאז מתקפת הפתע. "עד לרגע זה אנו ממשיכים במלאכת הקודש. לא ננוח עד אשר טיפת הדם האחרונה של הנרצחים תגיע לקבורה. זו המשימה שלנו וזו המחוייבות שלנו".

חבר הכנסת אמיר אוחנה הודה מעומק ליבו למאות מתנדבי זק"א אשר עזבו את ביתם ומשפחתם ויצאו לעסוק במלאכת הקודש ואמר כי, "התרגשתי לשמוע את הפעילות המיוחדת של מתנדבי ארגון זק"א, אתם עושים מלאכה קשה וחשובה וללא ספק עשיתם מעשה שלא ניתן להעלותו על הדעת. אני מחזק את ידכם ואמשיך לעמוד לימינכם בכל מה שרק תצטרכו".

גם שר השיכון, הרב יצחק גולדקנופף הגיע לסיור יחד עם מתנדבי ארגון זק"א במרכז תקומה שמרכז את רכבי הנרצחים. במשך דקות ארוכות נחשף השר ואנשי לשכתו לזוועות החמורות ולמלאכת הקודש של מתנדבי זק"א אשר חירפו את נפשם תחת אש למען כבוד המתים.

שר השיכון חיזק את ידי המתנדבים וראשי הארגון ואמר כי, "אני רוצה לציין לשבח את מעשיהם המופלאים של מתנדבי זק"א שעזבו את עיסוקיהם, מצוידים במינימום ציוד ועוברים רכב רכב, בית בית בכדי להביא את הכבוד המקסימלי למתים, לקדושי יישובי העוטף. אני מברך אותם שלא יצטרכו לעבוד יותר לעולם, כמאמר הנביא: "לא ישמע עוד חמס בארצך, שוד ושבר בגבוליך, וקראת ישועה חומותיך ושעריך תהלה".

צילום: דוברות זק"א

חדשות אחרונות

אות מצטיין מחוז דרום של משטרת ישראל הוענק לראש צוות זק"א אשקלון הרב מאיר בוסקילה

20/05/2024

גבר כבן 40 נהרג בתאונה חזיתית בכביש 25 סמוך למפעלי רותם

19/05/2024

רוכב אופנוע נהרג בכביש 444 סמוך לשוהם

17/05/2024